GMP Titan Glossy Black är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Bredden på denna fälg är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 57 mm. Detta är en fälg med 71.6 mm stort navhål. Du hittar mer information om GMP Titan Glossy Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
4 997 kr | Besök BytHjul |
Märke | GMP |
---|---|
Modell | Titan Glossy Black |
Diameter | 20" |
Fälgbredd | 8.5" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 130 |
Bultcirkel | 5/130 |
Inpressningsdjup (ET) | 57 mm |
Navhål | 71.6 mm |
GMP Titan Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 57.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 57 mm. Modellen heter Titan Anthracite Diamond.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 47 mm. Modellen heter Titan Glossy Black.
GMP Titan Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 51.