W Mistral anthracite Glossy 16" är en snygg fälg som tillverkas av Borbet. Borbet W Mistral anthracite Glossy har en fälgbredd som är 6.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 114.3 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/114.3.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 40 mm. Detta är en fälg med 72.6 mm stort navhål. Du hittar mer information om Borbet W Mistral anthracite Glossy genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
1 570 kr | Besök BytHjul |
Märke | Borbet |
---|---|
Modell | W Mistral anthracite Glossy |
Diameter | 16" |
Fälgbredd | 6.5" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 114.3 |
Bultcirkel | 5/114.3 |
Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
Navhål | 72.6 mm |
16"-fälg av modellen W Mistral anthracite Glossy från Borbet. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
Borbet W Mistral anthracite Glossy är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 40.
Fälg från Borbet på 17" med modellnamnet W Mistral anthracite Glossy. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 40 mm.
Denna 18"-fälg från Borbet har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter W Mistral anthracite Glossy.